O nas

O NAS

Biuro Obrotu Nieruchomościami DOMOFERT jest częścią grupy kapitałowej KLINKIER BUD. Firma „KLINKIER BUD” istnieje na rynku od 1990 roku i jest liderem na polskim rynku hurtowego handlu klinkierem i ceramicznymi pokryciami dachowymi. Jako „KLINKIER BUD DEVELOPER” od ponad 15 lat firma zajmuje się działalnością developerską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Dzięki dywersyfikacji działalności, oraz wieloletniemu doświadczeniu firma ma stabilną sytuację finansową. W dotychczasowej działalności żadna z nieruchomości gruntowych, przeznaczonych pod inwestycje mieszkaniowe nie była przedmiotem zastawu hipotecznego. Wszystkie inwestycje mieszkaniowe realizowane przez firmę, zawsze finansowane były w 100% ze środków własnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości oraz budownictwa postanowiliśmy poszerzyć wachlarz swojej dotychczasowej działalności o usługi w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami. DOMOFERT oferuje obsługę wszystkich typów transakcji: sprzedaż, kupno, wynajem. W naszej ofercie znajda Państwo : mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

PROFESJONALIZM

DOMOFERT to zespół kompetentnych profesjonalistów, mogących się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku nieruchomości. DOMOFERT to nie tylko profesjonalna obsługa, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Jednocześnie zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję realizowanych transakcji.

Należymy do Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Współpracujemy ze renomowaną  Kancelarią Notarialną oraz profesjonalnymi doradcami finansowymi i ubezpieczeniowymi, dzięki czemu nasi klienci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji przed sfinalizowaniem transakcji. Posiadamy licencję zawodową o numerze 11530, oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Najlepszą rekomendacją naszych działań jest grono zadowolonych klientów, polecających nas swoim znajomym.

UCZCIWOŚĆ

DOMOFERT to przede wszystkim uczciwość w relacjach z każdym klientem. Zatrudniamy wyłącznie osoby o cechach szczególnie predysponujących do pracy pośrednika, odznaczające się nie tylko uczciwością i profesjonalizmem, ale również empatią i doskonałym rozumieniem potrzeby klienta. DOMOFERT gwarantuje uczciwość na każdym etapie współpracy, oraz obsługę brokera który będzie Państwa przewodnikiem i osobistym doradcą do spraw nieruchomości. Jako stabilna, polska firma jesteśmy przedsiębiorstwem transparentnym, a nasze wyniki finansowe są regularnie publikowane. Przejrzystość naszych działań oraz wieloletnia, nieskazitelna historia docenione zostały : certyfikatem 

„PRZEJRZYSTA FIRMA” nadawanym przez Dun & Bradstreet – Polska, oraz magazyn FORBES. Firma posiada również certyfikat Krajowego Rejestru Długów : „RZETELNA FIRMA”. 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: