Warszawa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Komercyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do wynajęcia działka na terenie Warszawskiej Sadyby. Działka graniczy bezpośrednio z Centrum Handlowym SADYBA BEST MALL.


Powierzchnia działki to 953 m2. Kształt działki zbliżony do prostokąta. Możliwość handlu lub zrobienia małej gastronomii.


Oferta bezpośrednia. 0% prowizji od Najmującego. Koszt najmu to 15 zł/m2 netto. 

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Dom Ofert

Telefon:
227027209
E-mail:
biuro@domofert.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dom Ofert dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dom Ofert z siedzibą w Konstancin-Jeziorna (05-520) przy Warszawska 87. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).